Blog > Komentarze do wpisu

Coraz bliżej wakacyjnych dni... :)

Nic nie poradzę na to, że na trwający jeszcze rok szkolny patrzę już jak na miniony. ;) To był dobry czas. Owszem, zdarzały się gorsze dni, ale większość minęło jednak w pozytywnym nastroju. 

Przy tablicy zostało już tylko 6 dni. Potem czeka mnie dwutygodniowy urlop i... wracam do pracy. Znów będę opiekunem podczas półkolonii. 

W sobotę odebraliśmy fotoksiążkę. Trzy dni tworzenia dały piękny efekt. :))

Nie dotarłam jeszcze do biblioteki, zatem w samochodzie towarzyszą mi dźwięki muzyki albo cisza. Chyba potrzeba mi tej ostatniej. 

Rodzicom i teściowej kończy się pobyt nad morzem. Żal im wracać, co mnie wcale nie dziwi, bo też najchętniej wyjechałabym gdzieś daleko i na długo. ;)

Marzą mi się Gdańsk, Ustka, Kraków i Zakopane. Beskidy też. I pewnie długo tak bym mogła wymieniać. :)

Kilka dni temu zaczęłam czytać Bądź przy mnie zawsze Agaty Przybyłek. Świetna historia, dobrze napisana. Czyta się ją z przyjemnością. 

Dziś kupiłam kolejne dwie książki. Ten nawyk jest silniejszy ode mnie. Zatem na wakacyjny czas wraz ze mną czeka ogromny stos powieści o baaaardzo różnej tematyce. Wspaniale! :))))

środa, 13 czerwca 2018, aspazja1981

Polecane wpisy

  • :)

    Ogród w dużej mierze wyplewiony (zostały mi już tylko rabatki warzywne, a tychże niewiele, klomb z miętą oraz poletko truskawek), samochodzik znów śmiga, okna l

  • :)

    Nagadałam się wczoraj za wszystkie czasy i pewnie na resztę wakacji mi starczy. ;))) Pogoda zrobiła się prawdziwie letnia (przynajmniej na ten jeden dzień ;) ),

  • Piątek, piąteczek, piątunio ;)

    Dziś dzień spotkań. J. pojechał do pracy pociągiem, bo wieczorem z nowymi współpracownikami idzie na piwo. :) Wiadomo, dzisiaj przerwa w mundialowych rozgrywkac

Komentarze
2018/06/14 18:50:46
Też już odliczam dni. Cieszę się na zbliżające się wakacje. Jeszcze kilka trudnych dni, jutro rada. Też mam stos książek do przeczytania i wciąż zamawiam nowe. Już się cieszę na wakacyjne czytanie. Pięknego lata Ci życzę.
-
2018/06/15 06:35:26
Jeszcze jakoś przetrwać te sześć dni i będzie pięknie! :))
I ja Tobie życzę przyjemnych, wymarzonych wakacji!