Blog > Komentarze do wpisu

Końcówka roku

Kronikarskim obowiązkiem muszę odnotować, że przy tablicy został 1 dzień. :)) 

Trochę mi żal, że ten wyjątkowy (dla mnie) ro szkolny przechodzi do historii. Nie zmienia to jednak faktu, iż nadchodzące wakacje niezmiernie (!) mnie cieszą. 

W minioną niedzielę już trochę posmakowaliśmy wakacyjnego czasu, gdyż pojechaliśmy do Goczałkowic- Zdroju, gdzie odwiedziliśmy ciocię przebywającą w sanatorium, pospacerowaliśmy po parku i nasyciliśmy oczy pięknymi widokami. Przez chwilę czuliśmy się jak na deptaku nadmorskiego kurortu. :)

Pojutrze organizujemy urodziny J. W niedzielę czeka nas powtórka z rozrywki, więc raczej w najbliższy weekend nigdzie się nie wybierzemy. Potem jednak wakacje drżyjcie! Przybywam! ;)))

czwartek, 21 czerwca 2018, aspazja1981

Polecane wpisy

  • ...

    Nadal jestem bardzo słaba, ale pozycja półleżąca z laptopem na brzuchu nie jest najgorsza do odpoczywania, z czego skwapliwie korzystam. ;) I tak trochę leniuch

  • ...

    Od czwartkowego popołudnia walczę z przeziębieniem: łykam różne specyfiki i grzeję się pod kocykiem. Wczoraj w pracy byłam (oczywiście!) i jakoś dałam r

  • :)

    Powoli widzę światło w tunelu wypełnionym szkolną dokumentacją. ;) Dziś zostałam pochwalona przez panią Dyrektor. Urosłam o kilka centymetrów. ;))